Zaproszenie na IV Festiwal Nauki, Kultury i Sportu

W terminie 18 VI – 23 VI 2013 r. odbędzie się IV Festiwal Nauki, Kultury i Sportu, którego jesteśmy organizatorami. Festiwal to prezentacja twórczości artystycznej, naukowej i sportowej społeczności oświatowej Gminy Lubsza. Wiele imprez ma także charakter zdrowego współzawodnictwa. To także tzw. dni otwarte szkoły. Chcemy całemu społeczeństwu pokazać, jak przekładamy nasze pedagogiczne założenia na konkretne działania. Znajdą na festiwalu miejsce dosłownie wszyscy, gdyż paleta możliwości jest ogromna.

To uczniowie będą uczestniczyć w teatralnych przedstawieniach, sejmikach, konkursach, wernisażach, koncertach czy zawodach sportowych. To oni będą tworzyć szeroką ekipę obsługi i sędziów. W ramach festiwalu odbędzie się wiele imprez o cyklicznym charakterze z wieloletnią tradycją: Sejmik Samorządowy, Forum Miłośników Książki, Omnibus, Cyrk fizyczno-chemiczny, Prezentacja Twórczości Artystycznej Szkół, Koncert - „Kościerzyckie Spotkania z Piosenką”, Międzyszkolne Igrzyska Olimpijskie. Damy także możliwość wykazania się naszym absolwentom oraz mieszkańcom naszej Gminy proponując wiele turniejów o charakterze otwartym. Festiwal to święto dla naszej szkoły i podsumowanie całorocznej pracy. Zapraszamy więc serdecznie wszystkich, którym zależy na dobru edukacji w naszej „małej ojczyźnie”.

Program IV Festiwalu Nauki, Kultury i Sportu  -

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.