• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Misja, wizja, cel główny

MISJA SZKOŁY

„Nasza placówka szansą na rozwijanie wrażliwości, odkrywanie własnych możliwości, talentów i mocnych stron, na których można budować własną tożsamość, wewnętrzną siłę i optymizm. Placówka nasza uczy konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Daje szerokie możliwości samorealizacji oraz współdziałania w zespole”.

WIZJA SZKOŁY

„Nasza placówka jest centrum edukacji, sportu i rekreacji, kultury i turystyki przyrodniczej Gminy Lubsza. Placówką „otwartą” dla całej gminnej społeczności. Miejscem, w którym proces nauczania – uczenia się stanowi radosne przeżycie dla uczniów oraz nauczycieli. Osiągamy to poprzez stosowanie metod aktywnych i technik przyspieszonego uczenia się. Miejscem, w którym można realizować swoje aspiracje i zainteresowania: artystyczne, sportowe, turystyczne, naukowe i przyrodnicze. Placówkę łączą bardzo silne więzy współpracy z rodzicami i młodzieżą. Sprawia to, że oddziaływania wychowawcze są spójne i sprzyjają kontynuowaniu bogatych tradycji placówki. Gimnazjum włącza się bardzo aktywnie do działań na rzecz środowiska, wspomagając je w rozwiązywaniu lokalnych problemów. Placówka jest świetnie wyposażona i profesjonalnie przygotowana do prowadzenia ciekawych i różnorodnych imprez, zajęć i szkoleń. Poprzez swoją szeroką działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą wspiera  w wykorzystywaniu mocnych stron w zamienianiu zagrożeń w szanse”.

CEL GŁÓWNY SZKOŁY

Od samego początku celem gimnazjum jest, aby Nasza szkoła była najlepsza, w której nie ma porażek i którą wszyscy uczniowie kończą, ze świadomością, jaki mają talent, jakie zdolności, jaki typ inteligencji, dzięki którym mogą stać się kimkolwiek zechcą.

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

KONTAKT

Dyrektor Gimnazjum:
Roman Czechowski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sekretariat szkoły:
Krystyna Stadnik
tel.: 77 412 68 28;
fax: 77 412 05 62
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek - piątek
w godz. 7:00 - 15:00

Konto Rady Rodziców:
Bank Spółdzielczy w Oławie
61 9585 0007 0010 0050 0890 0001

Strona główna Biuletynu Informacji
Publicznej