• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Lekcja otwarta z języka angielskiego

Dnia 19 grudnia 2012 w naszym gimnazjum odbyła się otwarta lekcja języka angielskiego. Prowadzona była przez panią Elżbietę Grucę. Lekcja ta miała charakter specjalny - uczestniczyli w niej nauczyciele, rodzice, uczniowie (biorący czynny udział) oraz Dyrektor Gimnazjum p. Roman Czechowski. Spotkanie miało na celu przybliżenie nam tradycji panujących w Anglii, ale  i przypomnienie  naszych rodzimych zwyczajów. Tematyka lekcji oparta była na ciekawej prezentacji multimedialnej, przygotowanej przez jednego z kolegów – Jakuba Nalewaja. 

Czytaj więcej...

Katecheza inaczej

„Autorytet nauczyciela – katechety w dobie Social Network” – pod takim tytułem odbyła się 13.03.2013 r. w Publicznym Gimnazjum w Kościerzycach konferencja szkoleniowa dla nauczycieli, a zwłaszcza dla nauczycieli – katechetów.

Gospodarzem konferencji był Dyrektor Gimnazjum Roman Czechowski, zaś prowadzącym – Ks. Piotr W. Wiśniowski. Nad sprawami organizacyjnymi czuwał szkolny katecheta – Lech Chamot.

Czytaj więcej...

Dlaczego Międzyszkolne Igrzyska Olimpijskie?

Idea organizowania imprezy dla dzieci i młodzieży o charakterze rekreacyjno - sportowym była z całą pewnością konsekwencją moich życiowych pasji. Mam tu na myśli wielką miłość do sportu oraz harcerską duszę. W młodości byłem harcerzem po dyrektorsku, a obecnie jestem dyrektorem po harcersku. Przez kilka lat, w czasach szkolnych, trenowałem piłkę ręczną i jestem przekonany, iż nauczyłem się wówczas pokory i wytrwałości. Dyscyplina ta wymaga nie tylko kondycji, techniki, siły i szybkości, ale nade wszystko uczy pracy zespołowej. Harcerstwo natomiast jest dla mnie wprost sposobem na życie. Harcerzem być to znaczy umieć odpowiadać za siebie, ale także za innych, podejmować działania, planowo dbać o każdy organizacyjny szczegół.

Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

KONTAKT

Dyrektor Gimnazjum:
Roman Czechowski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sekretariat szkoły:
Krystyna Stadnik
tel.: 77 412 68 28;
fax: 77 412 05 62
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek - piątek
w godz. 7:00 - 15:00

Konto Rady Rodziców:
Bank Spółdzielczy w Oławie
61 9585 0007 0010 0050 0890 0001

Strona główna Biuletynu Informacji
Publicznej