Powitamy wiosnę na sportowo, bezpiecznie i zdrowo

21 marca 2013 r. /czwartek/ nie będzie zajęć dydaktycznych, co nie oznacza, że nie przychodzimy do szkoły. W tym dniu odbędą się imprezy o charakterze rekreacyjno – sportowym. Przyjazd do szkoły jak zwykle. Powrót do domu o godz. 1300 lub 1500 /w zależności od czasu trwania turniejów/. Program imprezy przedstawia się następująco:

Apel organizacyjny - plac przed boiskami - 815

Turniej siatkarski dziewcząt - boisko „Orlik” lub sala gimnastyczna - 845

Turniej piłkarski chłopców - boisko trawiaste „Orlik” - 845

Turniej tenisa stołowego dz. i chł. - sala gimnastyczna lub korytarz i sala nr 23 - 845

Dla najlepszych drużyn - Puchar Dyrektora Gimnazjum, oraz dyplomy, a dla zawodników medale. Turniej piłkarski oraz turniej siatkarski mają równocześnie charakter oficjalnych mistrzostw szkoły. W tych turniejach biorą udział zawodniczki i zawodnicy z poszczególnych klas, ale można sobie dobrać innych, także nauczycieli.

Chcemy zadbać o odpowiednią oprawę dlatego proszę o jednolite stroje sportowe /o ile to możliwe/, stosowne obuwie, wspaniały humor i postawę godną prawdziwych sportowców. Bardzo mile widziane zorganizowane grupy kibiców – będzie nagroda dla najlepszych.

Do obsługi są potrzebni wolontariusze: protokolanci, dziennikarze, fotoreporterzy, obsługa medyczna, porządkowi, obsługa sprzętu nagłaśniającego.

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.